Üye Ol

Üye Ol

Türkiye’nin önde gelen anket sitesini tercih eden 150 bin kişi arasında yer almaya hazır mısın? İster Facebook hesabınla giriş yap ister üyelik formunu doldurarak kayıt ol.


Anketlere Katıl

Anketlere Katıl

Boş zamanlarını değerlendirerek anketlere katıl. Merak etme, sürekli takip etmek zorunda değilsin. Anketin olduğunda bildirim gelecek.


Para Kazan

Para Kazan

Katıldığın her anketten 10 TL’ye kadar kazan. Kazandıklarınla cep telefonuna TL yükle, banka hesabına para aktar. İstersen hediye çeki olarak kullan.

Üyelerimiz Hakkımızda Ne Dedi?

YILDIRAY

İSTANBUL - ASYA YAK.
4 Aralık 2018

Son derece anlaşılır kolaylikta anketleri olan ve karşılığını çok hızlı ödeyen güvenilir bir site.

HAFİZE

TEKİRDAĞ
22 Kasım 2018

Ben derim ki ekibine çok teşekkür ederim.

İMMEHAN

ANKARA
16 Kasım 2018

Bugüne kadar birçok para kazandıran anket ve diğer uygulamalara katıldım ancak BEN DERİM Kİ istikrarlı uygulamasıyla, düzenli ödemeleriyle ve iletişim desteği ile tek geçerim dediğim bir uygulama. Tüm ekibi kutluyorum emeğinize sağlık

EMRE

İSTANBUL - ASYA YAK.
3 Ekim 2018

3 yılda 8.ödememi aldım, toplamda 200,58 TL kazandım, gerçekten güvenilir ve sürekli anket gelen bir site, anketleri yalan bilgi vermeden yaptığınız sürece benim gibi sürekli kazanırsınız.

UFUK

İSTANBUL - AVRUPA YAK.
12 Eylül 2018

İlk çıktığından beri mail adresime haftalık düzenli anketler geliyor. Sakin bir sekilde cevaplayarak hem kamuoyuna katkı sağlıyorum hemde cep harçlığımı çıkartıyorum. Biriken kazançlar aynı günde hesabımda. İyiki varsınız.

MUHAMMET ALİ

İSTANBUL - AVRUPA YAK.
11 Eylül 2018

Gayet güvenilir bir site, emeğinin karşılığını alabiliyorsun.Teşekkürler benderimki.com

Basında Biz