Ben derim ki... Türkiye'nin internetteki en iyi kamuoyu araştırması platformu.

Yaşam


Şans Oyunları ve Biz

Türkiye'de, şans oyunlarının hayatımızdaki yerine ilişkin yaptığımız araştırmanın sonuçlarını infografik olarak sizinle paylaşıyoruz. Araştırmamızın sonuçları için lütfen tıklayınız.

Talih Kuşu

Türkiye'de Sinema ve 84. Oskar Ödülleri

Film seçerken nelere dikkat ederiz? Hangi sinema ödülleri, filmleri daha çok izletir? 84. Oskar Ödülü adaylarından hangileri Türkiye'de favori gösteriliyor? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, daha birçok konuya değindiğimiz araştırmamızın sonuçları için lütfen tıklayınız.

84. Oskar Ödülleri
Sosyal Korkularımız

Sosyal ilişkilerin yoğun olduğu toplumumuzda, kendimizi insanlarla etkileşimde ne kadar rahat hissediyoruz? Toplumumuzdaki sosyal korkulara ilişkin yaptığımız kamuoyu araştırmasının sonuçları için lütfen tıklayınız.


Sosyal Korkularımız


83. Oskar Ödülleri

Türk halkının beğenilerinin Oskar Ödülleri’ni verenlerle ne kadar örtüştüğünü merak ediyor musunuz? 83. Oskar Ödülleri'ni kimlerin alacağına ilişkin yaptığımız kamuoyu araştırmasının sonuçları için lütfen tıklayınız.
Oskar Ödülleri


Sevgililer Günü

Dünya genelinde insanların bazıları bu günde sevgilisine çiçek alırken bazıları da baş başa yemek yemeği tercih ediyor. Hatta bu güne özel olarak dünya genelinde bir milyar kart gönderildiği tahmin edilmektedir. Ya siz neler yapıyorsunuz? Sevgililer gününe ilişkin yaptığımız kamuoyu araştırmasının sonuçları için lütfen tıklayınız.
Sevgililer Günü


Bizi takip edin

Ben derim ki... Facebook Sayfası
Ben derim ki... Twitter Profili


 
top
Ana Sayfa
Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kullanıcı Adımı Unuttum
kamuoyu araştırması Neden Ben derim ki...
Neler Kazanırım
Nasıl Kazanırım
Basında Ben derim ki...
anket Kazanan Üyeler
Arkadaşlarını Davet Et
Yeni Ziyaretçiler İçin
Akçe Nedir
araştırma Sık Sorulanlar
Hakkımızda
Sosyal Ağ
Bize Ulaşın
bottom
NG İnternet Hizmetleri