Ben derim ki... Türkiye'nin internetteki en iyi kamuoyu araştırması platformu.

Son Araştırmalar ve Sonuçları


Süper Final 2011/2012'de Neler Olur?

Süper Final uygulamasının ilkinin başladığı bugünlerde, futbolseverlere görüşlerini sorduk. Futbolseverlerin görüşlerini ve tahminlerini gösteren araştırmamızın sonuçlarını infografik olarak görebilirsiniz. Araştırmamızın sonuçları için lütfen tıklayınız.

Talih Kuşu

Şans Oyunları ve Biz

Türkiye'de, şans oyunlarının hayatımızdaki yerine ilişkin yaptığımız araştırmanın sonuçlarını infografik olarak sizinle paylaşıyoruz. Araştırmamızın sonuçları için lütfen tıklayınız.

Talih Kuşu

Türkiye'de Yerli Marka Otomobile Bakış Açısı

Türkiye’de yerli marka otomobil üretilmesi ile ilgili çalışmalar sürerken, biz de halkın bakış açısını değerlendirdik. Araştırmamızın sonuçları için lütfen tıklayınız.

Yerli Marka Otomobil - Araba

Türkiye'de Sinema ve 84. Oskar Ödülleri

Film seçerken nelere dikkat ederiz? Hangi sinema ödülleri, filmleri daha çok izletir? 84. Oskar Ödülü adaylarından hangileri Türkiye'de favori gösteriliyor? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, daha birçok konuya değindiğimiz araştırmamızın sonuçları için lütfen tıklayınız.

84. Oskar Ödülleri
Süper Lig İçin Taraftarın Nabzını Tuttuk

Türkiye Spor Toto Süper Ligi 2011 - 2012 sezonu hakkında futbolseverlerin beklentilerini ve yorumlarını sorduk. Süper Lig hakkında birçok konuya değindiğimiz kamuoyu araştırmasının sonuçları için lütfen tıklayınız.
Sosyal Korkularımız

Sosyal ilişkilerin yoğun olduğu toplumumuzda, kendimizi insanlarla etkileşimde ne kadar rahat hissediyoruz? Toplumumuzdaki sosyal korkulara ilişkin yaptığımız kamuoyu araştırmasının sonuçları için lütfen tıklayınız.


Sosyal Korkularımız


Bizi takip edin

Ben derim ki... Facebook Sayfası
Ben derim ki... Twitter Profili


 
top
Ana Sayfa
Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kullanıcı Adımı Unuttum
kamuoyu araştırması Neden Ben derim ki...
Neler Kazanırım
Nasıl Kazanırım
Basında Ben derim ki...
anket Kazanan Üyeler
Arkadaşlarını Davet Et
Yeni Ziyaretçiler İçin
Akçe Nedir
araştırma Sık Sorulanlar
Hakkımızda
Sosyal Ağ
Bize Ulaşın
bottom
NG İnternet Hizmetleri